11 قانون موفقیت که به کارمندان اپل داده شده

خبرگزاری آریا – Huxley Dunsany، مشاور سابق شرکت اپل، اخیرا تصویری از 11 قانون را که در پشت کارت عضویت کارمندان این کمپانی نوشته شده، منتشر کرد. این قوانین، توسط جان براندون، قائم مقام بخش فروش شرکت اپل در آمریکا، ارائه و تدوین شده‌اند. این قوانین در خصوص ماهر بودن، به بهترین نحو ممکن آینده را ساختن، مشتری مداری و غیره می‌باشند.
با 11 قانون موفقیت که به کارمندان اپل داده شده‌، آشنا شوید
موفقیت مفهومی است که ممکن است در نظر هرکس یک جور معنی شود، اما در این بین مواردی وجود دارد که در تعاریف بسیاری از افراد از موفقیت مشترک هستند.
چندی پیش، Huxley Dunsany ، تصویری از پشت کارت کارمندی خود که مربوط به سال 2004 است منتشر کرد.
او در این رابطه می‌گوید: من سال‌ها پیش کار در شرکت اپل را ترک کردم، اما هم چنان به این کارت، احساس وابستگی می‌کنم و به آن اعتقاد دارم.
قبل از این که این قوانین طلایی را بخوانیم، باید بدانید که حروف JB نوشته شده روی کارت، مخفف اسم جان براندون (John Brandon) رئیس سابق بخش فروش شرکت اپل در آمریکا می‌باشد.
11 قانون موفقیت شرکت اپل
با 11 قانون موفقیت که به کارمندان اپل داده شده‌، آشنا شوید
– گذشته را فراموش کنید و نسبت به آینده متمرکز شوید.- همیشه راستگو باشید، ما دوست داریم اگر خبر بدی هست زودتر بشنویم- صداقت در کار حرف اول را می زند، اگر در چیزی شک داشتید، بپرسید.- سعی کنید یک تاجرخوب باشید، تا یک فروشنده خوب.- گاهی جارو بدست بگیرید و زمین را تمیز کنید.- در استایل و گفتار خبره بوده و کلا حرفه‌ای رفتارکنید.- به سخنان مشتری گوش کنید، آن ها این را می‌فهمند.- با همکاران و شرکای خود، معامله برد برد داشته باشید.- هوای همدیگر را داشته باشید، به اشتراک گذاشتن اطلاعات چیز خوبی است.- خودتان را خیلی جدی نگیرید.- خوش بگذرانید، دنیا ارزش سخت گرفتن ندارد.

لینک منبع

مطلب 11 قانون موفقیت که به کارمندان اپل داده شده در سایت مفیدستان.

لینک منبع و پست :11 قانون موفقیت که به کارمندان اپل داده شده
http://mofidestan.ir/11-%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%d9%8a%d8%aa-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%af%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b4/

خرید کیف کلاسوری مدل KI-01 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A30 با تخفیف ویژه

مقایسه گوشی های سری میت 20 با یکدیگر

11 قانون موفقیت که به کارمندان اپل داده شده

اپل ,موفقیت ,شرکت ,کارمندان ,یک ,داده ,11 قانون ,قانون موفقیت ,کارمندان اپل ,به کارمندان ,موفقیت که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پوکر آنلاین Sammie's collection فروش فایل های دانشجویی و دانش آموزی و آموزشی تاراجون moeen013 ajax carsoon Mario's receptions Barbara's blog decoriforoshi8
دزدگ